Uživatelské nástroje

Nástroje pro tento web


skola:skola

Škola

Nemčina

Semestrálky

Idakos

V rámci předmětu Ekonomika podnikání jsem já a Jáchym Šimák vypracovali podnikatelský plán fiktivní firmy Idakos k.s. Dokument zahrnuje základní motivace, cíle, zdroje a předstírá některé finanční výpočty a shrnuje plán v ukazatelích rizika. Celá práce: Idakos k.s.

D8GADD

Semestrální práce z předmětu Jednotky počítačů. Úkolem bylo napsat pomocí mikrokódu kód instrukce počítače DOP. Konkrétně instrukce, které bude sčítat libovolně dlouhé operandy. Práci jsem sice úspěšně odevzdal, ale obsahuje chybu s přetečením nad 16 bitů. Oprava je snadná, ale nedělal jsem jí. D8GADD

Metodo2

Webový úkolníček napsaný v PHP, XHTML, CSS, Javascript a SQL. Jde o následovníka mého staršího projektu Metodo, který jsem napsal v létě 2007, abych se trochu naučil PHP. Metodo2 je ale napsané zcela od nuly, bez použití starého kódu, ale s novými myšlenkami a s použitím objektově orientovaného přístupu a s použitím návrhového vzoru MVC. Tento projekt jsem vypracoval v rámci předmětu X36WWW (Internet a WWW). Číst více o Metodo2..

MatOsy

Semestrálka na operační systémy. Sychronizace vláken a procesů (tady jen vláken) pomocí semaforů, bariér a podmíněných proměnných s použitím sdílené paměti. Vlákna pracují nad vstupní maticí, kterou přepočítávají v iteracích podle určitého vzorce. Více o semestrálce z OSY..

/htdocs/trashwiki.cz/data/pages/skola/skola.txt · Poslední úprava: 2013/03/01 08:41 (upraveno mimo DokuWiki)